Diamant® Latex Ortho Hoofdkussen
- Koop 2 voor € 25,00 per stuk en bespaar 14%
Een orthopedisch en ergonomisch hoofdkussen is de Diamant® Latex Ortho. Door de golvende vorm is het een comfortabel kussen voor iedere slaaphouding.
De vulling bestaat uit geperforeerde latex, dat goed ventileerd, anti-schimmel en extra hygiënisch is. Door de latex vulling bent u gegarandeert van een lange levensduur, anti-kuilvorming en anti-veroudering.
De tijk is een dubbeldoek bestaande uit katoen/viscose en Elastan.
De naam zegt het al, de Diamant® Latex Ortho is een orthopedisch en ergonomisch gevormd hoofdkussen. Dankzij de golvende vorm ligt dit hoofdkussen comfortabel in vrijwel iedere slaaphouding. Het hoofdkussen is door de golvende vorm ook tweezijdig te gebruiken, een hogere welving of een lage welving.
De vulling van de Diamant® Latex Ortho bestaat uit natuurlijke pin-foam latex. Voor extra hygiëne, anti-schimmel en optimale ventilatie, is de latex geperforeerd.
De tijk van het hoofdkussen is gemaakt van dubbeldoek, bestaande uit katoen/viscose en Elastan. En is wasbaar op 40° Celsius.
Levertijd | 1-2 werkdagen |
---|---|
Merk | Diamant |
Model | Boxmodel hoofdkussen |
Type kussen | Ergonomisch latex hoofdkussen |
Afmeting | 56 x 36 cm |
Stevigheid | Stevig |
Materiaal Tijk | Katoen/viscose en elastan |
Kleur tijk | Wit |
Anti-Allergisch | Ja |
Anti-Huisstofmijt | Ja |
Soort sluiting | Rits |
Wasbaar | Ja, alleen de hoes |
Hoogte | Lage kant 9 cm hoge kant 11 cm |
Vulling | Natuurlijke pin-foam latex |
Navulbaar | Nee |
Wasvoorschriften | De hoes is wasbaar op 40° Celsius |
Garantie | 2 jaar |