Auping Deluxe Synthetisch Hoofdkussen
Het Auping Deluxe Synthetisch hoofdkussen is gevuld met Comforel Soft vezelbolletjes. Deze vormstabiele vezelbolletjes zij zeer zacht en zorgen voor een optimaal slaapcomfort.
Het Auping Deluxe Synthetisch hoofdkussen is makkelijk te vormen en ook navulbaar. U kunt uw kussen dus eenvoudig aanpassen aan uw persoonlijke wensen.
Het hoofdkussen is wasbaar in de wasmachine op 30° Celsius. En omdat het snel droog is kunt u uw kussen nog dezelfde dag weer gebruiken.
De tijk van het hoofdkussen bestaat uit 100% natuurlijk materiaal. Het is gemaakt van 50% biologisch katoen en voor 50% uit bamboe. Beide zijn geteeld zonder schadelijke middelen zoals pesticiden. Stoffen van bamboe zijn licht van gewicht, vallen soepel en voelen zacht en koel aan. Omdat de holle structuur van bamboe zorgt voor 60% betere vochtregulatie dan katoen, is dit hoofdkussen ook uitermate geschikt voor mensen die snel en/of veel transpireren.
Levertijd | 1-2 werkdagen |
---|---|
Merk | Auping |
Model | Boxmodel met brede rand |
Type kussen | Synthetich hoofdkussen |
Afmeting | 60 x 60 cm | 70 x 60 cm |
Stevigheid | Zacht |
Materiaal Tijk | 50% biologisch katoen, 50% bamboe |
Kleur tijk | Wit |
Anti-Allergisch | Ja |
Anti-Huisstofmijt | Ja |
Soort sluiting | Rits |
Wasbaar | Ja |
Vulling | 100% Comforel® Soft® vezelbolletjes |
Navulbaar | Ja |
Verpakking | Tas |
Wasvoorschriften | Hoofdkussen is wasbaar op 30° Celsius |
Garantie | 2 jaar |